KONST / Litografier / Offset tryck 12374242
nr 1237 4242
Kristian Russell
(f. 1968), Sverige
Offset tryck, Kvinna. Signerad, numrerad 22/45. Motivet: 95x66 cm
Kristian Russell, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 februari 2019
kl 20:46:18
300 kr
350 kr
400 kr